| blackrose_1611 a întrebat:

Hei. daca iau antinconceptionale si am mai intarziat cate 2 ore. de la ora la care trebuia sa le iau. e posibil sa raman insarcinata? stiu ca se poate intarzia maxim 12 ore.
mi-a intarziat menstruatia. sunt deja 28 de zile si mie la maxim 26 imi venea.

Răspuns Câştigător
| Vix999 a răspuns:

2 ore sunt nesemnificative ca si intarziere. Daca depaseai cele 12 ore era problema.
Probabil te-a tras curentul sau ceva. Mai asteapta putin. Nu te panica.

1 răspuns:
| Darkangelzn a răspuns:

Da