| anonim_4396 a întrebat:

Hei deci eu acum ceva timp m-am sarutat cu un baiat si aziam jucat adevar sau provocare cu niste colegi. O fata m-a intrebat daca este adevarat ca m-am sarutat cu el si eu am zis ca nu. Ea a zis ca el a zis ca da si l-a intrebat pe el. El prima data s-a uitat in jos si a zis incet ca da si apoi s-a uitat la mine si i-a zis acelei fete ca nu este adrvarat. Eu eram foarte timida si ma simteam rusinata. De ce credeti ca a facut asa? Eu l-am refuzat pe acel baiat si credeam ca e suparat pe mine si ca ma va face de rusine. Ce arata comportamentul lui? Ofer funda va multumesc!

2 răspunsuri:
| Lioana a răspuns:

Baiatul a vazut ca te rusinezi de acel moment si de aceea ti-a sustinut vorbele, ca sa nu te supere.

| Mirela123yz a răspuns:

El doar a recunoscut, ceea ce tu nu ai facut.