| Rumbu a întrebat:

Hei, e un baiat din cercul meu de prieteni pe care il plac, noi nu am vorbit mai nimic de cand ne cunoastem pana acum 3 saptamani cand a inceput sa imi scrie zi de zi si sa-mi dea de inteles ca i place de mine.De cateva zile nu ma mai cauta in schimb daca si scriu eu pare bucuros, dar eu vreau sa ma caute si el sa vad ce intentii are mai exact, nu doar eu sa il caut si sa zica ca sunt disperata...un sfat va rog. Ce sa fac?

2 răspunsuri:
| TheNigga a răspuns:

Tot tu? Cu aceeasi intrebare? PIȚIPOANCĂ!
Habar n-am cum ai tupeul sa pui asemenea intrebare... ti-am raspuns si la cealalta intrebare...
Nu mai face pe ignoranta si du-te si da-te la el. Chestia cu "sa nu par disperata" E DOAR IN CAPUL VOSTRU.
Deja isi pierde interesul si inceteaza sa te mai caute. Deja ii dai de inteles ca esti dezinteresata. Nu mai ai mult pana il pierzi. Ori revii la realitate si incepi sa-l cauti, sa-i scrii si sa-i faci avansuri (sau sa-i raspunzi la avansuri, in cazul in care iti mai face) ori ITI POTI LUA ADIO.

| AlecCusca a răspuns:

"Take my body"