| Qqerq4 a întrebat:

Hei! Eu sufăr de frigiditate si ma tot intreb de ceva timp: Credeți că un afrodisiac bun imi va rezolva problema macar pentru o seară?

11 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

.....Sau mai bine zis el e atâta de prost încât nu-i capabil să-ţi provoace orgasm.
Aşa zicea şi fosta, că-i frigidă, nu poate avea orgasm, până a experimentat asta cu mine.De ce?
Simplu. Exul nu se gândea numai la el. Sărea pe ea, dădea de două ori din cur și gata, nu să fie atent la ea, nu să-i asculte respirația... nimic.
Dacă te regăseşti în ce am scris, recomand să-ţi iei altul care știe să fie bărbat cu tine.

| DeyCj a răspuns:

Afrodisiacele nu ajută numai dacă există atracție față de el. Dacă nu există, atunci nimic nu e.

| mihai69 a răspuns:

Din păcate, nu.

| Qqerq4 explică (pentru mihai69):

crying

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Qqerq4):

Este cazul sa incerci fiindca doar asa vei reusi sa-ti dai seama daca are vreun efect si in cazul tau. Succes!

| mihai69 a răspuns (pentru Qqerq4):

Singură ai încercat?

| tzionut a răspuns:

Incearca cu un vibrator, daca nu ai orgasm nici cu el, mergi la psiholog. Daca da introduce vibratorul in relatiile voastre intime si vorbeste cu partenerul despre aceasta problema. Daca mai simtiti ceva unul pentru altul cu multa comunicare si rabdare ajungeti amandoi la orgasm, daca nu schimba partenerul. Nu e pentru tine.

| Cristian84 a răspuns:

Ce e aia frigiditate daca nu te superi

| Qqerq4 explică (pentru Cristian84):

Atunci când nu mai simti dorință sexuală, cand practic nu mai simti absolut nimic legat atingeri, mângâieri.....de tot ce-ți oferă sexul

| DeyCj a răspuns (pentru Cristian84):

Nu poate avea orgasm, aia înseamnă.

| Cristian84 a răspuns:

O pai poate nu esti atrasa de acea persoana cu care vrei sa faci sex nu e aprinsa flacara dragostei intelegi