| OchiiDinUmbra a întrebat:

Hei fetelebig grin sa zicem ca aveti 13-14 ani si sunteti genul cu care baietii vor sa fie impreuna.aveti multi iubiti,nu sunteti timide. apoi apare un baiat,va indragostiti de el,va intreaba daca vreti sa fiti impreuna.ce faceti? raspundeti direct sal il fierbeti,il amanati,va lasati greu?
dar daca sa zicem ca sunteti doar prieteni buni cu acel baiat, si nu vreti o relatie cu el dar el vrea si sa spune ca indiferent de raspuns nu o sa sasi schimbe sentimentele fata de voi? ce faceti ca sal refuzati? amanati raspunsul cat mai mult sau ii spuneti pe fata?

5 răspunsuri:
| NoOrdinaryHuman a răspuns:

Ii spui pe fata si te porti cu el ca si cu un prieten bun.Si,sa te lasi greu.

| Xtadelo a răspuns:

Sa zicem ca... ar trebui sa ii explici ca nu vrei o relatie cu el. Incearca sa nu il ranesti. Ai spus ca te-ai indragostit de el...de ce nu vrei sa aveti o relatie?
In fine... explica-i fara sa il ranesti.
Funda?batting eyelashes

| OchiiDinUmbra explică:

Eu sunt baiatullaughing...nu fata.intrebam din perspectiva ei ca sa-mi dau seama ce e in capul ei

| melissaandra a răspuns:

Pai depinde de persoana

| andreeateiubeste1992 a răspuns:

Eu zic sa te lasi greu, iar el o sa te aprecieze pentru asta.El va crede ca esti o fata care stie sa aprecieze cu adv un baiat! sper ca te am ajutat:*