| LittleHope a întrebat:

Hei fetelor...eu vorbesc cu un baiat care spune ca ma place...ne cunoastem de mai demult! el vrea sa fim impreuna dar ce sa fac sa il accept? el e in clasa a 10 a iar eu in a 7a,e mai mic de statura fata de mine si eu il plac dar cred ca o sa vrea mai mult de la mine, ce ziceti sa il accept?

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Daca si tu il placi, acorda-i o sansa

| LineGuide a răspuns:

Crezi ca asa se face o relatie? E mai scund, e mai mare, e mai nu stiu cum...Nu, o relatie se construieste cu sentimente adevarate, din ambele directii, si atunci poti spune ca exista ceva care merita sa se numearca relatie, la voi e doar o copilarie. El te-a vazut probabil frumoasa, si vrea sa isi bata joc de tine, sau poate ma insel.
Mult noroc!

Răspuns utilizator avertizat
| AR1373 a răspuns:

Esti prea mica pentru baietii de clasa a 10-a, probabil vrea doar sa te foloseasca.
Nu accepta si arata-i ca esti indiferenta.
O sa cresti so o sa ti se coace si mintea si vei intelege cat de important e sa nu iti faci iubit de la varsta asta.

| AdyAdeluş a răspuns:

Da,dar incearca la inceput sa nu pui mult suflet in caz ca el vrea doar sa se joace cu tine sau vrea doar o distractie. Poate vrea o relatie serioasa dar slabe sanse. Multa multa bafta! Pentru alte sfaturi trimiteti-mi mesaj in privat. Iti voi povesti o poveste asemanatoare daca ma vei cauta!