| Irina009 a întrebat:

Hei fetelor, stiu ca pun niste intrebari stupide! dar fara hate va rog
La cati ani ati inceput relatia sexuala? A durut? unde, cum a fost? Regretati?

Răspuns Câştigător
| SatanLovesYou a răspuns:

Usor cu arogantele.

Nu e intocmai gresit ceea ce a zis. Normal nu ar trebui sa te doara ca nu iti *** nimeni o minge de baseball in cap. Ca tipul nu stie ce face sau ca esti tu atat de fricoasa incat te usuci mai rau ca Sahara...asta-i partea a 2-a.

Si nu are rost sa regreti avand in vedere ca timpul e progresiv si nu o ia inapoi doar fiindca asta "vrei" tu. Plus, motiv cam stupid de regretat, nu crezi?

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am inceput nimic; nu m-a durut nimic; nicaieri; nu.

| Nemessys a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce avatar qt ai happy

| Antonies a răspuns (pentru anonim_4396):

=ești virgină și comentezi aiurea

Răspuns utilizator avertizat
| Antonies a răspuns (pentru nimportequi):

Mama ce să zic, contul e din 2013. Te deranjează pe tine că am numele asta?

| Shimozukushiki a răspuns (pentru Nemessys):

Păcat că acum e „anonim"

| SatanLovesYou a răspuns (pentru Antonies):

Usor cu arogantele.

Nu e intocmai gresit ceea ce a zis. Normal nu ar trebui sa te doara ca nu iti *** nimeni o minge de baseball in cap. Ca tipul nu stie ce face sau ca esti tu atat de fricoasa incat te usuci mai rau ca Sahara...asta-i partea a 2-a.

Si nu are rost sa regreti avand in vedere ca timpul e progresiv si nu o ia inapoi doar fiindca asta "vrei" tu. Plus, motiv cam stupid de regretat, nu crezi?

| EmanuelKant a răspuns:

Iti pot oferi posibilitatea de a incerca si dupa imi spui cum a fost.