| ThePrinceOfAllSaiyans a întrebat:

Hei fetelor, v-ar placea sa aveti sclav baiat si sa faca ce spui tu? Sau doriti un bataus?

12 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nici unul si nici pe celalalt. Prefer un barbat care sa fie egalul meu, sa ne tratam cu drag si balndete, sa impartim treburile casei si deciziile vietii.

PS Apropo, eu una, l-am gasit deja.

| Celcestietot a răspuns:

Un procentaj maricel ar vrea un sclav cu bani si din cate am intalnit eu, unul care sa le-o mai traga din cand in cand, sa le serveasca cu o bucata de violenta domestica, ca sa simta prezenta masculina rolling on the floor!

| SilentRain a răspuns:

Nici una din variantele tale

Răspuns utilizator avertizat
| SilentRain a răspuns (pentru ThePrinceOfAllSaiyans):

Unul echilibrat, stabil

| Sofer a răspuns:

Un sclav cu bani prefera.

| aumih16 a răspuns:

laughing exact ca in bdsm lgbt nu-i asa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Extremitățile strică armonia, deci niciunul în halul ăsta, mi se pare și penibil.

| Swae a răspuns:

Pe amandoi

| Capsunadulce a răspuns:

In pat bătăușul și în timpul liber amândoi