| anonim_4396 a întrebat:

Hei. i-am cerut prietenei mele ca sa se culce cu mine. dar ea inca vrea sa fie virgina. si se dezbraca fara nici o problema in fata mea. dupa cat timp se va culca cu mine? de ce imi ofera asta daca nu vrea sa se culce cu mine?

13 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

De proasta ce e. cheam-o intr-o zi la tine, serveste-o discret cu bautura pana vezi ca e ametita si usor usor o sa faceti sex, sau invit-o la rev daca cumva mergi cu gasca la cabana si aplici ce-am zis mai suswinking

suntserios
| suntserios a răspuns:

Da de unde sa stim noi? nu era de 100 ori mai logic sa o intrebi pe ea asta?

| AnonimNoName a răspuns:

Eu zic ca intr-un final iti va ceda. Din moment ce nu are nicio retinere cand se dezbraca in fata ta.

| AnonimNoName a răspuns:

Ma gandesc ca nu se dezbraca in fata oricarui baiat doar asa, la un moment dat va vrea si ea ceva smug

| neutrino a răspuns:

Acum vrea sa vada cat esti de barbat. Daca va fi impresionata de ceea ce vede, in curand va ceda, daca nu, nu.

| grab a răspuns:

Nu inteleg de ce se dezbraca in fata ta daca tot nu te lasa inauntru... e o dereglare din partea ei. cum ar fi sa intri cu o antilopa in brate intr-o haita de hiena si sa le explici ca trebuie sa inteleaga ca e PETul tau si nu vrei sa renunti la el?! sa fim seriosi... isi cam bate joc de tine! macar arata bine dezbracata sau e inca necoapta?

| frostxtq a răspuns:

Se joaca cu tine, te provoaca pentru ca stie ca vrei sa te culci cu ea si te va tine pe jar pana se satura.

Răspuns utilizator avertizat
| MidnightR a răspuns:

Si ce ma daca se dezbraca in fata ta asta inseamna ca vrea sa faca sex neaparat?
Poate vrea sa testeze cat poate rezista "masculul feroce" dinauntrul tau sau pur si simplu are incredere si nu are nimic de ascuns fata de tine.
Oh si felul in care pui problema faci sa suna de parca ar fi o tarfa de pe centura si nu prietena ta.

| bella2332 a răspuns:

Am si eu o intrebare pentru tine...tu chiar o iubesti? Omuleeeee cand iubesti cu adevarat nu ceri asemenea lucruri. ele vin de la sine. nuai cun sa spui acemenea cuvinte. e penibil. iti dai seamacum se simtea fata? nu ca voi nu stiti cat sufera ele...

| MyNameIsAndreea123 a răspuns:

Ai putea si tu sa incepi sa te dezbraci in fata ei, daca ai un corp frumos. ''A te culca'' nu inseamna neaparat contact sexual. Poate insemna si niste sarutari, nu complet dezbracati, ci la lenjerie intima.