| AndreaTedra a întrebat:

Hei,il plac de 1 an jumate.La inceput aveam fluturi in stomac dar acum nu mai am.Mi' se pare atat de frumos chiar daca nu e wow.Am vorbit putin cu el,; buna,,si faze de genul.Ce sa fac, sa l uit?(nu stie ca l plac) ps.Nu il bag in seama.

9 răspunsuri:
| sofisis a răspuns:

Dar in loc sa il uiti, de ce nu faci cumva sa devina evident ca il placi?

| WaterDrop a răspuns:

El nu`i wow si tu esti urata? Probabil de asta te smiorcai pe aici.Nu te ingrijora, exista si altii cu standarde mai scazute ca sa-ti gasesti si tu unul.

| AndreaTedra explică (pentru WaterDrop):

Mda.,,toti pentru unul,,

| WaterDrop a răspuns (pentru AndreaTedra):

Este toti pentru unu, nu toti pentru nevoia ta de validare tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai fluturi in stomac, mananca naftalina.

| sweetangels a răspuns:

Fa-l sa te urasca. sau te indragostesti tu de altul. una din doua!

| cyupaku a răspuns:

Chestia cu fluturi este doar o himera cine cauta fluturi nu cauta ceva serios, propun actiune la maxim

| VictorFenrir a răspuns:

Poti spre exemplu sa incerci sa vorbesti cu alti baieti, nu neaparat sa te combini doar sa te tina ocupata.Sau poti vorbi cu prietena ta cea mai buna, fetele mereu au o prietena din asta.