| anonim_4396 a întrebat:

Hei imi place de un baiat si am observat ca ii plac fetele copilaroase. Cum as putea sa par copilaroasa vulnerabila si sa fiu mereu simpatica? Ofer funda celui ce ma ajuta cel mai mult! Multumesc!

3 răspunsuri:
| Alexandru0007 a răspuns:

Dar de ce vrei tu sa te prefaci? mai tarziu isi va da seama.
fii tu insuti si o sa gasesti pe cineva si pentru tine

| Bogdi_Condrea_1979 a răspuns:

Nu te schimba pentru nimeni... nu deveni marioneta nimănui! Ai deveni doar o jucărie aşa că stai cuminte şi la distanță față de gândul schimbării în mai puțin

| SilverStar0104 a răspuns:

Hei. Parerea mea este sa fii tu, naturala, asa cum esti, iar baiatul potrivit te va aprecia si va incepe sa tina la tine pentru ceea ce esti, nu pentru o masca pe care i-o arati. Succes!