| qCristiana a întrebat:

Hei. In seara asta o sa imi vizitez iubitul (nu este prima data sau ceva), dar as vrea sa ii fac o surpriza adica sa cumpar vin si ceva de mancare sau nu stiu exact, ceva sugestii?

7 răspunsuri:
| Atotstiutorul a răspuns:

La mine e cu 69 euro pe sedinta nu pe ora!

| corbulalbrosu a răspuns:

Un vin exceptional in astfel de ocazii ar putea fi "Lacrima lui Ovidiu" (rosu) insa se recomanda sa fie consumata cu moderatie deoarece poate provoca dorinte "nebunatice" greu de stapanit, mai ales iubitului, dar nu numai lui. :D http://www.vin24.ro/......-rosu.html O seara cat mai minunata. Succes!

| corbulalbrosu a răspuns:

P.S. Si nu uita, se recomanda si niste fursecuri, cateva saratele si neaparat si o talba de ciocolata amaruie (belgiana). happy

| Figaro69 a răspuns:

O sticla de vin, un film bun si o mancare ce ii place lui foarte mult cred ca e de-ajuns. happy

| RaduCadar a răspuns:

Nu cumpara prezervative ca daca te-a invitat e clar ca are el.

| bunasuntaici a răspuns:

Hmm acum depinde de cat timp sunteti impreuna si cati ani aveti.
dar poti sa aduci un vin, sa mergi sa cumperi o pizza sau ceva ce ii place lui si dupa toate astea poti sa fi si tu un cadou, daca stii ce vreau sa zic

| vlad70 a răspuns:

Cati ani aveti amandoi?