| IamJoKeR a întrebat:

Hei! La capitolul relatii stau foarte prost si cred ca cedez psihic, cand ma uit in jurul meu imi vine sa ma strang de gat, glumesc! Am cunoscut o tipa acum ceva timp, cu care am vorbit cu ea pana la momentul intalnirii, 14 februarie, ziua indragostitilor, stabilisem sa ne vedem dupa ce iese de la liceu, fiind o zi de luni, ma gandeam sa o surprind placut asteptand-o cu un buchet de flori si o cutie de ciocolata. Pana sa ajung la cumparaturi vorbeam prin mesaje dar dupa a inceput sa nu mai raspunda, asa ca am plecat spre liceu asteptand-o sa iasa de la ore, iese fata de la ore si cum m-a vazut, a si luat-o la fuga fara sa-mi dea vreo explicatie, apoi m-am tinut dupa ea sa o intreb de ce a reactionat asa si imi zice " daca vezi ca nu ti-am mai raspuns inseamna ca s-a intamplat ceva", i-am dat florile si zice ca le accepta doar daca o las in pace, i-am explicat ca nu am nimic cu ea dar nu e frumos ce face si mi-a luat florile si ciocolata, asteptand sa plec, ma fac ca plec si le arunca direct la gunoi si fuge din nou de data asta intrand intr-o scoala doar sa scape de mine. Nici nu va imaginati cum eram in ziua aceea, terminat...
A urmat o pauza de 3 luni dupa care cunosc o fata pe Facebook prietena cu ai mei serpi (acei prieteni pe interes care ma cauta doar la nevoie ), vorbim 3-4 luni si ne vedem de 3 ori, la prima intalnire iesim la plimbare prin parcul iOR si ne povestim viata unul celuilalt, asta s-a intamplat in vara anului trecut, dupa plimbare o conduc acasa, apoi pana acasa vorbeam cu ea prin mesaje si imi spunea ca i-am facut ziua mai frumosa, apoi zicea sa merg cu ea la drpciv sa dea sala din nou ca o picase de 3 ori, i-am zis ca merg apoi ea ca nu mai merge ca se duce la munca, lureaza si acum in centrul vechi ca si ospatarita. A doua intalnire o vad pe repede inainte doar 15 minute in fata blocului, ne pupaceam si i-am zis sa iesim si a zis ca nu poate sa iasa, am zis bine o lasam pe weekend, la care ea ok. Trec 2 zile si imi spune ca vrea sa iasa cu ai ei la gratar la iarba verde la care ma invita si pe mine. Ajunsi acolo primul lucru a fost sa ma prezinte parintilor, ai ei tot in zona aceea lucra, mama ei cofetareasa si tatai ei grataragiu la carul cu bere vizavi de restaurantul unde lucra ea.Am facut prezentarile apoi, hai sa ne plimbam, prin padure pe carare, ne oprim si ma ea in brate ne sarutam si imi spune ca e fericita langa mine si ca se bucura de moment, poze, pupaturi pe oraz, pe fruntee, pe gat si zice daca vrei pe gat mai asteapta sa ajungem in pat, de acolo te las sa faci ce vrei cu mine. Ii suna telefonul si era mama ei, care ne anunta ca este gata si masa sa mergem sa mancam, dupa ce mancam fugim pana la magazin sa luam inghetata, mi-a batut apropo sa ii cumpar si tatalui ei o bere rece, dar parca conduce zic eu si la care ea, o bere nu strica, a baut o lada de bere singur ca eu nu aveam voie sa consum alcool, de fapt mie imi place sa gust dar nu-mi place berea, prefer vinul si il beau doar la ocazii mai speciale. Revenind, dupa masa a vrut sa mergem sa ne plimbam din nou, de data asta am dus-o prin alte meleaguri ale padurii si din vorba in vorba imi spunea ca pana sa dea de mine a fost cu un idiot care o batea din cand in cand cand, nu ii dadea fufu ( savarina ) ori de cate ori voia, o ranea, o neglija, practic cu alte cuvinte isi batea joc de ea, apoi se uita la mine, ma imbratisaza, ma saruta si imi zice ca se gandeste la el... Chestia asta mi-a pus semne de intrebare. Bine urma sa plecam, am plecat pe mine m-a lasat aproape de casa, nu inainte de a ma saruta din nou in masina de fata cu ai ei, apoi dupa 1 h ajunsa acasa imi spune" sStii, nu stiu cum sa iti spun dar m-am simtit bine cu tine si azi dar nu ne mai vedem". Am intrebat-o de ce sa nu ne mai vedem daca s-a simtit bine cu mine si imi zice ca nu stie dar asa vrea ea, apoi am lasat-o in pace o perioada pana prin ianuarie cand o sun sa vad ce face, cum mai este si raspunde ma-sa si ma ameninta cu politia ca sa o las in pace, apoi i-am explicat sa stea potolita ca o las in pace si aflu de la ea ca se marita cu fostul ei iubit, i-am urat casa de piatra, ce pot sa-i mai zic femeii.
A 3-a tipa, Corina se numeste, vorbeam cu ea pe Facebook, in speranta de a ne cunoaste mai bine si ea si eu voiam asta, cum am si vorbit, ne-am si vazut la cateva zile distanta, am fost la film cu ea, a fost naspa, eu crezand ca sunt cu ea, dar era si gagicasu in sala si se uita dupa mine, mi-am dat seama din mesajele insistente pe care le primise pe telefon cu privire la mine, ca cine-i ala de langa tine si etc dupa film imi zice ca trebuie sa plece si o asteapta cineva in parcare sa o ia, dau sa plec, o las sa-si ea cativa pasi avans dupa care ma tin dupa ea si observ ca o astepta tipul care statea exact langa noi la cinema si care se uita insistent la mine, ajug acasa si imi spune... ca nu ne mai vedem ca s-a impacat cu fostul ei iubit, la care eu i-am trimis poza cu ei 2 din mall la iesire si mi-a dat block laughing
A 4-a tipa a fost doar o iesire asa cunoscuta prin cunostinte care m-au tocat de bani o saptamana si ultima tipa am cunoscut-o aici in ianuarie. Am inceput sa vorbim, am iesit cu ea la film, inca de la incept parea interesata de mine, era o fata deschisa la noi provocari, era experimentata si nebuna sa zic asa, *bagase legale si asta aflasem tarziu ).
Vine ziua in care ne vedem, mergem la mall, la cinema, o las sa aleaga filmul, am intrat la desene animate, si sala prezentandu-se aproape goala, doar noi 2 si cativa copii cu mamicile mai jos, pe intuneric a inceput sa-mi deschida slitul pantalonilor si sa ma masturbeze spunandu-mi ca vrea sa o f..., ca se excitase si era uda apoi dupa film vrea sa plece, o conduc pana la autobuz si pleaca. Ajunge acasa si imi spune ca i-am facut ziua mai frumoasa, trece saptamana, mai trece una si imi spune ca are cateva fantezii pe care vrea sa le puna in practica asa ca imi trimitea gif-uri sa imi arate cat de perversa este, mai trece o saptamana si vine la mine sa stea peste weekend, ziua am fost plecat prin oras cu ea, am ajuns tarziu acasa si ajunsi acasa o prezint parintilor apoi se duce sa isi faca un dus apoi se retrage in camera unde ma astepta, intru in camera si ma astepta sa ne uitam la fim, ne uitam la film si adormisem dar nu puteam sa dorm de zgomotul patului care ma deranja asa ca am observat-o satisfacandu-se singura si mi-a zis sa o facem, am facut-o. Apoi a plecat. Ajunsa acasa, imi da mesaj si imi spune ca i-a placut sa stea in compania mea si ca am satisfacut-o pe deplin si ca nu putem fi impreuna decat daca vreau sa ramanem prieteni cu beneficii si acum nu stiu ce face si m-a lasat si ea acum cu ochii in soare.
Ce parere aveti? Si ce ar trebui sa fac sa schimb la mine sa pot sa imi gasesc si eu o fata sincera, deschisa si cu capul pe umeri, nu pun accent prea mult pe fizic ca este trecator, doar pe comportament si atitudine

Răspuns Câştigător
| Catrice a răspuns:

Curiozitatea mea e... ce o excita pe aia la desenele animate?! rolling on the floor
Ma rog, mai încearcă, ai timp. Sau ai deja 50 ani și regreți ca ești singur? laughing
Tu spui ca vorbeai cu ele, povesteai etc., dar numai tu știi ce spuneai și cum spuneai.
Și încearcă să te ții departe de astea care stau fostul pe lângă ele.

6 răspunsuri:
| Emma30555 a răspuns:

Nu mai fii prea insistent cu fetele, nu mai cauta relatie cu orice pret, fii mai receptiv la semnalele fetelor, fii mai natural si fii mai de gaşca.

| IamJoKeR explică (pentru Emma30555):

Nu caut neaparat o relatie dar nici singur nu pot sa stau asa fara niciun prieten si vreau sa fac o schimbare in bine

| Bibio22maria2005 a răspuns (pentru IamJoKeR):

Câți ani ai?

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Ar trebui sa incetezi din a regreta momente petrecute acum 3 ani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa sunt fetele, pe moment zic anumite chestii Dar când ajung acasa isi pun niste semne de intrebare, te refuza pentru ca o sa devi un mic obsedat si nici una nu vrea asta.
Sincer nu ti-am citit toatã intrebarea doar pana la a doua tipa, dar nu-ti mai face filme si le mai da atentie atata, nu asta vor, sti ce vor? Penis, cu tipa aia in padure trebuia sa actionezi. Ca n-a asta e realitatea multe isi i-au atentia de la cei ca tine, dar pana la urma se ataseaza de baiatul imposibil.
Dacã iti doresti ceva mai mult trebuie s-a decurga totul dupã voia lor. Adica incet. Sa lupte ele pentru ATENTIA ta, nu tu pentru atentia lor. Nici tipele care cauta relatii nu isi doresc disperati ca tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am un sistem cu care imi selectez partenerul. N-a dat gres niciodata.Nu te mai intalni cu oricine, multe fete/femei te vor dezamagi.