| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hei lume, incep dilemele de la miezul noptii, precis maine sefu ma da cu capul de birou. Voi cand cumparati prezervative va consultati cu reprezentantii magazinului sau vanzatoarele?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Fiind marime universala nu. Pe net la doar 35£ am 400 de bucati

3 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

I-am propus casierei de la magazin sa le probam si am ajuns sa explorez sectia de politie o noapte.

| Sofer a răspuns:

Mi le iau singur. Știu ce cumpăr laughing

| Werrich a răspuns:

Da, merg în depozit cu vânzătoarea și le probez (prezervativele).