| Noone4u a întrebat:

Hei, m-am gandit sa ii scriu o scrisoare iubitului meu, dar nuprea stiu ce sa ii zic, adica as avea multe sa ii spun insa mi se intampla des ca atunci cand vreau sa scriu o scrisoare sau ceva de genu raman fara insiparie....ma puteti ajuta cu cateva idei cam ce as putea sa ii spun? Dau funda pentru cel mai bun raspuns :*

3 răspunsuri:
| catamafiotul a răspuns:

Depinde ce fel de scrisoare vrei s-ai trimiti...

| Mocton a răspuns:

Fi atenta incepe sa scrii scrisoarea simplu si iti va veni sigur inspiratia

| Laurentiu_George_1993 a răspuns:

Nu stiu ce fel de scrisoare doresti ca sa ii scrii dar ii poti spune exact ceea ce simti tu pentru el si cat de mult il iubesti si de ce fi tu insati nu copia pe alti e mult mai bine arata-i si prin fapte cal iubesti nu numai prin vorbe