| JoookkkeeeRRR a întrebat:

Hei! M-am vazut din nou cu prietena mea, la mine a stat la mine cateva zile si a fost frumos, ne-am sarutat, preludiu, am vb cu ea sa nu facem oral si ea a insistat si mi-a facut dar fara prezervativ ca nu-i place si se astepta sa ii fac si eu dar nu am putut deoarece cum v-am mai spus si in intrebarea precedenta, cautat tot ce ar trebui să stiu despe asta, m-a facut sa imi schimb parerea si le dau dreptate acelor fete cu care am fost inainte. Ca este oribil, de ce oribil din cauza fricii transmiterii unui bts. Apoi mi-a zis sa il bag de cateva ori neprotejat si nu voiam dar ma zapacea la cap si am bagat-o de 2 -3 ori fara sa-mi dau drumul in ea. I-am zis sa incercam totusi sa ne protejam si a zis data viitoare. Deci merita sa se faca sex oral?

3 răspunsuri:
| cuvant a răspuns:

Sex oral e ceva ok daca amandoi e de acord. Daca esti cu cineva inseamna ca ai incredere si e ok.
Il doresti sau o doresti faci orice sa o relaxezi.
Nu stiu cat de mult trebuie sa te documentezi cat daca doresti sa o faci tu pentru ea.

| Adry05 a răspuns:

Ati putea sa va faceti niste analize sa vedeti cum stati la partea asta de boli. PRobabil o sa te simti mai ok sa-i faci cand vei stii ca e curata.

| mihai69 a răspuns:

Desigur.
Dacă tu ai o problemă, cheamă eventual un prieten. El probabil va fi mai curajos dar și mai satisfăcut la final.