| AdeElLl a întrebat:

Hei, mi-e frica sa am un prieten.
Pana acum am avut un prieten cu care m-am sarutat cu el, dar a trecut ceva timp de atunci si nu am mai avut nici un prieten.
Cum sa fac sa am un iubit toate prietenele mele au si se saruta cu el dar eu ce sa fac eu plac pe cineva dar mi-e teama sa ii spun sa fie cu mine fiindca atunci cand am vrut sa fiu cu cineva i-am spus unui prieten de al lui si a spus tuturor. S de la a cata intalnire sa ma sarut cu el si cum?

Răspuns Câştigător
| FlorinBv_7630 a răspuns:

Salut, sa stii ca nu toti suntem la fel adica eu cel putin nu zic ce fac si ce vb cu anumite persoane mai ales cu prietena mea. Poti sa il saruti atunci cand vei simti ca e momentul nu e o data stabilita sau standard laughing.La intrebarea cum? stai linistita ca vine de la sine sa nu iti faci griji de astawinking. Baftahappy

2 răspunsuri:
| Angel_8399 a răspuns:

De la prima intalnire.baga-i o limba in gat nu fi fricoasa.o sa creada ca ai experienta:* Succes

| andreisandu28 a răspuns:

Din prima intalnire si nu sti sa te saruti?straight faceLoLz... daca nu faci practica nu inveti!