| marmaraqwer1997 a întrebat:

Hei, nu stiu daca sa ma incred in vorbele iubitului meu cand spune ca tine la mine si ca nu conteza atat de mult relatiile intime.El este primul meu iubit (sunt majora), dar imi mai trimite gif-uri in care unii se pipaie (scene de dragoste ), sau imi mai spune anumite afirmatii gen ca ma invata el mai multe. Eu din asta inteleg ca vrea sa ma culc cu el, dar stie ca nu vreau sa fac asta chiar daca sunt de cateva luni cu el pentru ca imi este teama sa nu ma paraseasca dupa aceea (ca in multe alte cazuri). Eu ma tin destul de tare, nu sunt naiba, nu m-a putut pacali niciun baiat desi am fost curtata destul (nu m-a bagat nimeni in pat ). Dar nu stiu ce sa cred.IMI ESTE TEAMA SE NU MEARGA LA ALTA ...CHIAR NU STIU CE SA FAC

7 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Relatia ta e plina de indoiala, frica si neincredere. O relatie bazata pe asta se va clatina mereu. Cred ca vrea sa te incerce, sa vada daca vrei sau nu. Incearca si el cu ce poate, te intreaba indirect.

| LoveSleep a răspuns:

Cica "nu m-a putut pacali niciun baiat". Aoleu. De unde ies copiii ăștia, din Maria Magdalena?

| SG1995 a răspuns:

Păi uite cum stă treaba, dacă o face cu alta înseamnă că nu pierzi dacă nu faci sex cu el, până la urmă voia doar să ți-o tragă.

| WaterDrop a răspuns:

Incearca sa te linistesti. Daca pui aceiasi intrebare de 10 ori nu inseamna ca se va intampla vreo minune.S`a inteles deja ideea. Esti o printesa curtata de multa lume din cauza virginitatii tale pe care nu vrei sa o pierzi, de frica sa nu plece mai apoi pentru ca nu`ti apreciaza celelalte calitati.

Culmea imi voi contrazice raspunsul anterior si iti voi recomanda sa o faci cu el ca sa te poti linisti si apoi sa revii cu o intrebare legata de ce sa faci pentru ca a plecat si tu suferi enorm acum pentru ca a fost primul si bla bla.

| Zabbyel a răspuns:

Asa se n'varte lumea! intotdeauna vom merge(si nu numai la una, ci la mai multe, cat de multe putem love strucklove strucklove struck).e natural happy

| Eduard196 a răspuns:

Tine-te tare si nu o face! Fa-o cand o sa apara al tau

| Crazyboy96 a răspuns:

Chiar sunt placut surprins ca mai sunt fete de varsta ta care inca nu si-au inceput viata sexuala, eu care credeam ca numai la gradinita fetele sunt virgine (joke:)) Daca tot nu esti hotarata sa faci sau nu pasul asta de frica sa nu fii lasata amanet dupa, nu mai bine ti-ai scoate virginitatea la licitatie pe internet? Am vazut o multime de fete care isi vand virginitatea pe sume uriase, serios. Sunt barbati bogati care sunt dispusi sa ofere sume colosale pentru o noapte cu o virgina, vorbesc serios. Chiar recent am vazut la tv o fata de 18 ani de la noi din tara care si-a scos virginitatea la licitatie pe net si i-a reusit; un chinez cu bani i-a dat 2, 3 milioane de euro pentru o noapte cu ea... Uite link-ul:https://www.youtube.com/watch?v=uPJPHMO3yGk