| Maryy14 a întrebat:

Hei! O sa fiu scurta si la obiect. M-am despărțit de iubitul meu de aproape 3 saptamani din cauza ca descoperisem ca vorbea cu o tipa pe Facebook si ca urma sa se întâlnească cu ea. Am stat cu el aproximativ 1 an. In timpul asta cat am fost despărțiți am mai vorbit când si cand si am stabilit sa ne vedem.
Ideea e ca m-a invitat maine la el, iar eu nu stiu ce sa fac. Imi e frica sa nu-mi iau țeapă, adică să vrea doar sex, iar după asta sa-mi dea cu flit. Un sfat mi-ar fi de mare ajutor! Mulțumesc anticipat!

9 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Păi, dacă te-ai despărțit, eu zic să vă întâlniți pe teren neutru, să vezi în ce ape se scaldă și doar apoi la el acasă, ca să nu dai de flit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe bune, fetito? Crezi ca daca insemnai tu ceva pentru el, mai vorbea si se intalnea cu alta? Judeca si tu putin. Crezi ca moare de dragul tau? Daca era asa, fii sigura, nu cauta nimic altundeva.
E la mintea cocosului, e cat se poate de evident ca nu are nicio intentie buna si ca nu da doi bani pe tine. Daca esti oarba, asta e, te va invata viata o lectie.

| corbulalbrosu a răspuns:

,, Naravul din fire, n-are lecuire'' zice un vechi proverb.
Atat fustangiul cat si curvarul chiar daca devin baieti ''cuminti'' si de casa, din cand in cand tot o mai iau si pe ''aratura'' laughing

| Holiday a răspuns:

Pai de ce nu pui problema invers. Vrea tu doar sex si apoi da-i teapa pana sa apuce el, daca chiar are de gand asta.

| Violleta2022 a răspuns:

Evident ca vrea doar sex, ca doar nu ar vrea sa te ceara de nevasta.
Ca sa nu te insele, cere-i sa va intalniti pe teren neutru, la o cafenea sau un loc public.

| Emma30555 a răspuns:

Eu nu cred ca problema ta e flitul. Ai stat un an cu el, și cea care l a părăsit ai fost tu din motivele pe care le ai avut. Probabil ca el vrea sa se împace cu tine, normal ca vrea și sex probabil asa crede ca va împăcati.

| Carabulea_Luminita_1998 a răspuns:

Parerea mea ar fi sa nu te duci pentru ca barbati si baieti din ziua de azi asta vor doar sex eu am stat cu fostul meu iubit aproape 5 ani si ne.am despartit dintr.o prostie mai mult el a fugit ca un lasi. Nu vreau sa dau detalii prea mult de povestea asta
Sfatul meu incearca sa uiti de el si mie mi.a fost greu inca imi e dar am trecut mai departe si acum am gasit pe cineva mai mare ca mine un pic. Ideea e sa iti traiesti viata. Sper sa iti fi fost macar un pic de ajutor.

| Rux04 a răspuns:

Bună. Eu în locul tău nu m-aș duce. Știi cum se spune. Lupul își schimbă părul dar năravul ba. Dacă a vorbit cu ea o să vorbească și a doua oară și a treia și așa mai departe. Te vrea doar pentru sex.

| Andreeush a răspuns:

Dacă te-ai despărțit de el de ce mai continui să vorbești cu el?
Ar fi trebuit să o rupi definitiv cu el.