| Mkeynes a întrebat:

Hei, oameni buni.
Spuneti si voi ca na poate sunt eu ciudat.
Iubita mea imi spune ca miercuri iese cu un baiat la o cafea de la munca (team leader" " ea având 19 ani.
El fiind de 28! De ani ea spune ca nu sa intampla nimic doar iese asa pur si simplu? Oare cine greseste, ea ca iese cu el si nu are respect?
Sau eu ca sunt gelos?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Acum sa fi chit pe chit iesi cu alta la o cafea si anunto, apoi cand te vezi cu ea ii spui uite am fost la cafea cu tipa apoi am penetrat-o prin gura, anal si vaginal timp de 2h asa ca ramas bun iesi la mata acasa. Daca stramba din nas si plange sau ca nu stiu ce spune-i auzi aici tu ai iesit cu magaru ala sigur ai facut ceva cu el nu minti pentru ca mai inselat, o femeie normala la cap nu face asa ceva.

19 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu e normal, daca e intr-o relatie cu tine afirmi deja asta. Nu e normal sa iasa cu strainii afara, ala ii face un avans sau poate chiar o hidraulizeaza si tu ramai magarul la sfarsit.

| mgtow a răspuns:

Si 2 la rand sa nu uitam ca romancele isi vand usor fofoloanca cand e vorba de promovare la servici, zic de generatia actuala lipsita de dignitate

| Mkeynes explică (pentru mgtow):

Este lituanianca ...eu s in Anglia

| mgtow a răspuns (pentru Mkeynes):

Stai in milton keynes? Pe acolo am mers ocazional

| Mkeynes explică (pentru mgtow):

Da
Am pus nume asa ca nu stiam ce sa pun?

| XxBlueRosexX a răspuns:

Poate e o intalnire profesionala, daca ar fi vrut sa te insele nu ti-ar fi spus, deci stai relax... daca chiar vrei sa aflii du-te si tu si stai undeva unde sa nu te vada sa vezi ce se intampla de faptwinking

| SilentRain a răspuns:

Du-te si tu cu ea
Daca nu mergi si tu la o cafea cu o altă fata
E clar ca treaba e dubioasă

| Mkeynes explică (pentru SilentRain):

I-am zis ca o sa fac si eu la fel
Dar o sa o las
Ca dupa iar zice ca nu am incredere in ea etc

| SilentRain a răspuns (pentru Mkeynes):

Eu zic sa o las de tot, își bate joc de tine pe fata
Nu merita sa investiti sentimente într-un aftel de om

| Mkeynes explică (pentru mgtow):

Faza e ca zice ca nu am incredere in ea
Dar ala nu este respect...

| Mkeynes explică (pentru SilentRain):

Adevarat din pacate

| mgtow a răspuns (pentru Mkeynes):

Acum sa fi chit pe chit iesi cu alta la o cafea si anunto, apoi cand te vezi cu ea ii spui uite am fost la cafea cu tipa apoi am penetrat-o prin gura, anal si vaginal timp de 2h asa ca ramas bun iesi la mata acasa. Daca stramba din nas si plange sau ca nu stiu ce spune-i auzi aici tu ai iesit cu magaru ala sigur ai facut ceva cu el nu minti pentru ca mai inselat, o femeie normala la cap nu face asa ceva.

| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns:

Ai dreptate să fii gelos în cazul în care iubita acceptă să iasă la o cafea cu altcineva.

| IrinaMihaela15 a răspuns:

Tu ca esti jelos

| Mkeynes explică (pentru IrinaMihaela15):

Da ea ca iese cu altcineva nulaughing

| IrinaMihaela15 a răspuns (pentru Mkeynes):

Este șef ul ei, wtf. Chiar crezi ca daca era ceva romantic si nu strict profesional, ai mai fi aflat vreodată? laughing

| Mkeynes explică (pentru IrinaMihaela15):

? mda o sa fac si eu la fel

| CazanMihai a răspuns (pentru Mkeynes):

Nu...daca te inseala sa o inseli si tu nu e raspunsul

| PegassiDoctorulThau a răspuns:

Este o simpla intalnire intre colegi, stai calm, si dacă au o partida fierbinte tot la tine se intoarce.