| anonim_4396 a întrebat:

Hei. Poti ramane insarcinata daca esti virgina si iubitul tau a ejaculat si s.a sters pe maini si dupa s.a jucat cu organul tau genital? ( nu a introdus degetul in vagin si a fost dupa cateva minute dupa ce s.a s )
Ma tot contrazic cu o colega care e foarte speriata crezand ca a ramas.
Eu zic ca nu din moment Ce nu a introdus degetul in vagin si s.a sters.
Voi ce spuneti? E foarte panicata si nu stiu cum sa ii mai explic.

3 răspunsuri:
| Roxana0606 a răspuns:

Tu chiar crezi ca as fi pus asta din moment ce stiam raspunsul? Fii serios

| Felys a răspuns:

Nu poate ramane, dar totusi, individul chiar nu se putea spala pa maini corect ca sa nu mai dea batai de cap tinerei, in fine, nu are de ce sa isi faca probleme momentan

| NoName0x0 a răspuns:

Haiii, nu te mai ascunde ca stim ca e vorba despre tine. Pai i.a sa o luam logic, daca spermatozoizii au fost uscati si imprastiati si nici macar nu au ajuns prin vagin cum sa ramai? Ca Fecioara Maria, prin lucratura divina? rolling on the floor))