| Anaxor96 a întrebat:

Hei salut! Am o intrebare pentru baieti:in timpul actului sexual simtiti durere? Stie cineva sa-mi explice de ce?

3 răspunsuri:
| Liviucu a răspuns:

Probabil singura "durere" de care specifici tu este ata. Daca esti inca virgin si iti pui prezervativul peste, prin frecare logic ca te ustura. Altceva nu are ce sa doara, iar daca doare fugi la medic. Nu cauta raspunsuri pe aici inutil pentru ca nimeni nu are de unde sa ghiceasca ce probleme ai tu. Spun ca esti virgin pentru ca probabil esti nascut in 96 si la 15 ani... mai greu cu astea.

| RafaelTaru a răspuns:

Nu simti durere. Doar cand ti se rupe ata simti durere.

| costynel23 a răspuns:

Eu nu am simtit nici o durere nici cand mi s-a rupt. sau poate din cauza ca eram in stare de ebrietate nu am simtit laughing))