| anonim_4396 a întrebat:

Hei. stiu ca astfel de intrebari primiti zilnic dar am nevoie de un sfat din partea voastra. Acum cateva zile a venit un baiat fost elev in scoala mea care a plecat la liceu este clasa 9 el. A venit la scoala si noi aveam ora de romana si ora de romana o facem cu fosta lui diriginta si a venit prin vizita. Eu l-am vazut il cunosteam normal am fost cu el in scoala mi s-a parut dragut nu stiu ce. El, el se dadea cam pe la toate fetele si eu nu l-am bagat in seama ieri pentru ca prin fetele pe care le-a inebunit e si sora mea. Azi vine din nou la scoala si a venit chiar in pauza si a venit la noi in clasa si am trecut prin fata lui sa ajung la un coleg si apoi a pus piciorul sa numai trec si m-a prins de mana s-a uitat la mine si apoi m-a luat in brate ( m-a tras spre el ) apoi m-am uitat la el si el la mine si credeti-ma ca m-am indragostit pe loc. Si am devenit asa si eu prin fetele alea care se indragostesc zilnic de el. Apoi eu stateam la banca la un coleg ca trebuia sa scriem amandoi ceva dupa o carte dar eu stateam in picioare si el in spatele meu pe scaun. Si m-a tras la el pe picioare apoi m-a luat in brate si imediat a intrat profa si m-am dat dupa picioarele lui. si multe alte chestii. Apoi mi-a luat telefonul si se uita la mesaje si i l-am luat si eu pe al lui si nu stiam cum sa il deblochez ca merge mai greu si a venit in spatele meu mi-a luat mainile si ma tinea de mana si in mana telefonul. Si m-am indragostit rau de tot de el. sad. Cu sora mea nu am problema ca ea vrea sa se combine cu un alt baiat dar nu stiu nici macar cum sa ii zic ca imi place de el sau nu stiu sa fac ceva ( nu am de unde sa fac rost de id lui si nr de telefon nu i-l cer pentru ca eu nu vorbesc din astea la telefon si nu pot sa i-l cer eu ). Ajutati-ma cu ceva va rog chiar nu stiu ce sa fac dar nu vreau sa pierd ocazia asta si asa am suferit dupa fostul o gramada si chiar nu credeam ca ma mai pot indragosti asa inca odata. Multumes mult!

2 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Hai mai e simplu spune-i ca vrei sa-i trimiti ceva frumos pe mess sau pe facebook si el o sa iti dea adresa lui sau id-ul si atunci ataca, Tote panzele sus da? Iti tin pumnii! bafta!

| Viviluka a răspuns (pentru superdorex):

Mersii. asa e oh go on P.S : E bun sfatul de la un baiat pentru ca tu esti baiat si gandesti ca unul te-ai supara daca mi-ai da id tau sa vb?