| anonim_4396 a întrebat:

Hei.Sunt intr-o relatie la distanta, iar deseara o sa ma intalnesc prima oara cu prietenul meu.Pe dinafara nu se vede dar inauntrul meu are loc un razboi mondiaaal I don't want to see Nici nu stiu sa explic in cuvinte cate emotii am. Dati'mi si mie niste sfaturi ceva, sa ma mai calmez I don't want to see.

6 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Fi tu insati, respira si calmeza-te.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E normal sa fii asa si orice sfat ti-am da, la fel vei fi.Pentru ca e un moment foarte important pe care nu-l vei uita niciodata.
Fii naturala.Iti dai seama ca, nu te vei simti in largul tau din prima, dar incearca sa traiesti momentul, sa profiti de faptul ca e acolo, langa tine!
Mai multe nu stiu ce as putea sa-ti zic.
Multa bafta si ma bucur pentru tine happy

| Dragonfly6 a răspuns:

Daca tot are loc un razboi mondial, as vrea sa stiu cine castiga: rusii sau nemtii?

| Eviix a răspuns:

Calmeaza-te!

| M4gd4L3n4 a răspuns:

Calmeaza.te. NU trebuie sa iti faci griji si idei (gen daca nu va fi asa cum ti.ai imaginat.) astea mereu strica momentele bune.

| Raul_Raul_1997 a răspuns:

Nu sunt prea multe... de spus dar incearca sa te relaxezi, totul o sa fie ok o sa vezi...