| Adinaaa76 a întrebat:

Hei tbu, am si eu o problema si am nevoie de un sfat...am cunoscut un baiat de la mine din oras acum vreo 2 saptamani pe Facebook. el s-a bagat in seama cu mine, el are 24 iar eu 17, problema e ca am inceput sa vb pe Facebook in tot acest timp eu am vb cu el doar in speranta ca in realitate o sa fie ceva ce o sa ma fac sa ma simt atrasa de el(baiatul nu e urat dar e cam grasut).Azi ne-am intalnit si nu o fost bine in sensul ca nu m-am simtit atrasa de el(el da, asa a spus) nu a fost ca o intalnire, ci mai mult o intalnire intre 2 amici...nu stiu ce sa fac sa mai incer inca o data sa ma vad cu el sau sa renunt?
DAU FUNDA, MULTUMESC happy

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Daca nu-ti place de el, nu-i da sperante, spune-i adevarul sau spune-i ca ai de invatat mult in anii astia si nu te poti focusa pe baieti.

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Atractia fizica la fete este extrem de complicata, nu stiu ce sa spun, la ovulatie te poate place la menstruatie nu, nu stiu ce sa spun, la voi atractia poate aparea in functie de ciclu, esti la menstratie?

| Adinaaa76 explică (pentru RAY):

Decat sa dai un raspuns tampit, mai bine te abti...parerea meawinking

| RAY a răspuns (pentru Adinaaa76):

Fata cand citesti cat am citit eu mai vorbim

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei sa fi cu el bine, daca nu pa.

| addy200 a răspuns:

24-17 totuși îs vreo 7 ani, nu prea cred că te place pentru o relație serioasă. Dacă căuta ceva serios era undeva la 20+... părerea mea e că el caută de fapt corpul mai mult ca inima. Ai grijă ce decizii iei. Succes!winking