| Karmennn135 a întrebat:

Aceasta este prima mea postare, sper sa-mi raspundeti.
Deci, mai întâi să vă zic o chestie despre mine, visurile mele pot prezice viitorul câteodată ( ex: la un test la fizica am luat 4 și doamna ne.a dat șansa să ne mărim nota și cu o zi înainte să mă asculte am visat că eram în ora de fizică și colegi mă aplaudau și am văzut pe tabla că acel 4 s-a transformat în 10 și ziua următoare am răspuns la fizica și mi.am mărit nota de la 4 la 10, și mai sus r astfel de întâmplări)
Dar de data asta l.am visat pe băiatul de care îmi place, nu e prima dat cand il visez... dar este prima dată când pare super real visul, am visat că vorbeam și m.a ținut de mână, părea super real, adică în vis avea mana rece și puteam sa o simt și, și acum simt cum se juca cu mana mea și cum avea el mana rece( sper că înțelegeți ce vreau sa zic

4 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Depinde unde și-a pus mâna în visul tău...

| SG1995 a răspuns:

Măi visele nu prezic viitorul, e doar subconștientul care prelucrează informațiile din timpul zilei. De exemplu după ce-ai luat 4 la fizică ți-ai dorit foarte mult să iei un 10, deci în consecință ai visat asta, dar faptul că ai luat respectiva notă după aceea se datorează faptului că ai învățat, na cam așa e și cu visul despre tipul ăla, l-ai visat pentru că îl placi, nu e nimic supranatural aici.

| Zabbyel a răspuns:

Sper sa ti se adevereasca visu'(desi putine sanse). de obicei cand te gandesti la ceva, inainte sa te culci, poti visa cu ochii inchisi, la ce te`ai gandit inainte, de culcarehappy daca mai "visezi" rolling on the floor lucruri care apoi se adeveresc, e posibil sa`mi "visezi" viitor' indepartatrolling on the floor

| Karmennn135 explică:

Scuzați.ma dar nu mi-a.a scria toată intrebarea, vreau doar să știți că mie visul mi sa părut super real și acest lucru mi s-a întâmplat numai când am avut visurile care prezic viitorul, decis asta înseamnă că o sa de întâmple ceva cu mine și băiatul de care îmi place?
Mulțumesc!