| JustMeForever3 a întrebat:

Hei TPU acum câteva zile ma jucam pe un site de table cand o fata se alătură la masa mea.Am jucat câteva partide dupa care ea imi scrie iar ulterior am ajuns sa vorbim in privat.Am vorbit si mi-a zis ca este interesată de mine doar ca nu putem vorbi decat pe site ul ala pentru ca este căsătorită si are un copil.Eu nu i-am spus ca sunt interesat de ea pentru ca sunt foarte orgolios si mereu incercam sa o tachinez. Dar din pacate ea si-a facut un alt prieten pe site ul ala si nu mai vorbeste cu mine.Ce as putea sa fac sa vorbesc din nou cu ea si sa fim ca la început? Mentionez ca nu vreau sa ii scriu eu primul pentru ca sunt foarte orgolios asa ca as vrea o idee prin care sa o fac pe ea sa imi scrie prima.

8 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Off topic, tot pe site de table și remi mi-am cunoscut actualul iubit acum 2 ani laughing deci nu îți pierde speranța

| JustMeForever3 explică (pentru whatevernvm):

Bănuiesc ca iubitul tau nu era căsătorit si nu avea nici copii, nu?

| whatevernvm a răspuns:

Din fericire nu. Eram doar prieteni în perioada aia și doar ne jucam. Abia după un an jumate am ajuns cum suntem acum.
E esențial sa nu țineți legătura doar pe site dacă vreți sa va apropiați mai mult, dar presupun ca data fiind situația ei e destul de greu

| SG1995 a răspuns:

E casatorita si cauta alti tipi? Vrei o iubita sau o panarama?

| JustMeForever3 explică (pentru SG1995):

Nu înțeleg de ce răspunzi pe langa subiect

| SG1995 a răspuns (pentru JustMeForever3):

Dude tipa a gasit pe altul in locul tau, daca vrei sa fii fraier e ok, dar mai fraier e ala cu care e casatorita. Din ce-ai spus te-a abordat, iar tu ai incercat sa pari neinteresat, de aici tipa a abordat altul, acum trage concluziile de rigoare...

| JustMeForever3 explică (pentru SG1995):

Si eu am intrebat cum as putea sa o fac sa imi scrie din nou

| SG1995 a răspuns (pentru JustMeForever3):

Si eu am intrebat de ce, daca ai putina stima de sine? In fine, nu.cred ca o poti faci, pana la urma tu erai doar prada ei, cand ai refuzat, si-a gasit alta mai pe gustul ei.