| oreocuapa1234 a întrebat:

Am 14 ani. Atunci cand ma masturbez imi introduc 4 degete in vagin sau obiecte groase. Nu prea am cu cine discuta asta deci nu stiu, mai sunt virgina? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Raspunsul CORECT in cazul tau este DA, fiindca vei fi in continuare virgina pana in momentul in care vei intretine primul act sexual real vaginal. Virginitatea femeii dispare in momentul in care un baiat/barbat introduce penisul in vaginul ei. Asa ca poti sa-ti masturbezi in continuare ''pasarica'' fara nicio retinere. Multa sanatate!

8 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Adică 4 cîrnați ca asa sunt 4 degete groase cît 4 cîrnati de casă groși.

| Violleta2022 a răspuns:

Masturbarea la virgine se face cu degetul pe clitoris, nu cu obiecte in vagin!

| Sofer a răspuns:

Dacă deja întra 4 degete deodată. E rău, foarte rău.

| Goete a răspuns:

Ce intelegi tu prin a fi virgina?

| NotNamed a răspuns:

Nici nu vreau sa ma gandesc daca la 14 ani introduci 4 degete, cum te vei simtii dupa 20 de ani la un penis obisnuit care nu e mai gros de 3 degete :///

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Troll

| andrey69 a răspuns:

La 15 ani o sa cauti extinctoare ca cele 4 degete nu o sa mai fie de ajuns iar la 20 te pui in mijlocul drumului cracanata si apari la tv pentru construirea unui nou tunel pe care il pot strabate masinilelaughing

| antonix a răspuns:

Ii dai un deget si iti ia toata mana pfff