| andreea567890123 a întrebat:

Hei TPU laughing

Am 16 ani și sunt împreună cu un băiat de la 15, adică în curând facem 1 an de relatie.

As vrea in ziua in care fac un an cu el sa incerc sa fac si sex cu el pentru prima datălaughing.

Nu imi dau seama, cum ar trebui să îi zic atunci "vreau sa fac sex cu tine, hai sa o facem "sau cum?laughing Plus faptul că ne trebuie prezervativ si de unde iau eu prezervativ? Ca doar nu de la pennylaughing? Daca ma duc la farmacie sa cumpăr, o sa rada aia de mine?laughing

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Intotdeauna prezervativul folosit trebuie sa aiba marimea (largimea) POTRIVITA si corespunzatoare pe grosimea penisului fiindca numai in acel caz este GARANTAT faptul ca prezervativul NU cade/aluneca de pe penis si ramane indesat in vagin daca este prea larg sau va crapa si se va rupe inca din timpul actului sexual daca prezervativul folosit este mult prea stramt (ingust). Din acest motiv orice barbat care sunt responsabili, isi cumpara chiar ei prezervativul care are marimea corespunzatoare si potrivita pe grosimea penisului sau.
Este indicat/recomandat ca actul sexual si cu atat mai mult cel de dezvirginare trebuie sa fie pe cat este posibil foarte minutios programata, fiindca este un eveniment unic in viata fiecarei fete si doar asa cu prezervativul montat pe penis durerea inevitabila va fi probabil si ''suportabila'' fiindca se cunoaste foarte precis ca prezervativul fiind lubrifiat scade frecarea si durerea resimtita va fi doar 1/3 sau 1/4 fata de durerea resimtita in cazul in care NU este folosit prezervativul. Multa sanatate!

17 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

A devenit o povara virginitatea asta, asa-i?
Atarna greu si trebuie scapat de ea, bag sama happy

| sierra1 a răspuns:

"de unde iau eu prezervativ? Ca doar nu de la penny" = e exact același produs ca in farmacii!

| andreea567890123 explică (pentru sierra1):

Stiu, Dar imi e rusine mare laughing

| CattanyMihai778 a răspuns (pentru andreea567890123):

Pasarica sa o faci frumoasa barbierita o dai cu crema sa luceasca buzele, da ce stie aia din magazin pentru cine ei.

| Sofer a răspuns:

De la supermarket.

| Donsavas a răspuns:

Poți face asta și la 18 ani
De ce te grabesti? E mai frumos când faci asta după mult timp de relație

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa iei de la Profi, LIDL, Kaufland, benzinarie sau pe unde mai vezi. Ii spui ca vrei sa va iubiti. Vezi de ce e in stare, poate nu-ti place laughing))
Aia de la magazin nu rad de tine la cate produse trec pe banda in fiecare zi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ii dai ecstasy o sa se infierbante.

Răspuns utilizator avertizat
| CerealaCuOchi a răspuns:

Intreaba l daca vrea sa faceti sex, dar desi e baiat nu l grabi, nu e ok sa obligi pe cineva sa faca asta ( desi cel mai probabil n-o sa-l obligi). Prezervative poti sa iei de unde vrei tu, dar eu iti recomand sa te duci intr-un magazin unde nu ai mai fost pana acum ca sa nu te recunoasca lumea, pana la urma e putin jenant daca te intalnesti cu un prieten sau cu mama ta cand cumperi prezervative

| CattanyMihai778 a răspuns:

La ce pozitii te-ai gandit? faci si anal si oral?

| andreea567890123 explică (pentru CattanyMihai778):

Cred ca asta este problema mealaughing

| CattanyMihai778 a răspuns:

Imi aduc aminte ca o data am intrebat la un chiosc cand eram mai mic si mai prost si aia m-a trimis la farmaciepana la urma mai mult imi place sex fara prezervativ

| stiudetoate123 a răspuns:

Sarutal pe gat apoi dezbracal si na continui tu dupa

| PosircaAdi69 a răspuns:

Eu zic sa iti iei o fusta scurta si o bluza cu decolteu sti ce zic nu? te prefaci ca ti a cazut ceva si poate simte nevoia sa parcheze masina in garaj.