| acsva a întrebat:

Am avut un contact sexual neprotejat, dar fara penetrare, acum doua doua luni, mi-a venit menstruatia de doua ori, dar durerile de burta nu au mai fost asa puternice si a durat vreo 3 zile, asta ca de obicei si am facut un test de sarcina acum o saptamana si a iesit negativ, e posibil sa fie gresit? E posibil sa fiu insarcinata?

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cum adica ai avut contact sexual dar fara penetrare. Adica nu ai avut contact sexual.

| acsva explică (pentru suntserios):

Mi au bagat doar degetele in vagin.

| suntserios a răspuns (pentru acsva):

Si ala e contact sexual?

| BuBBlesykeSs a răspuns (pentru suntserios):

Lma copil de 15 anilaughing. "Mi au" au fost mai multi:o?!

| acsva explică (pentru BuBBlesykeSs):

Am 18 ani, si "mi au" a fost doar o greseala de scriere. Daca nu ai de gand sa lasi un raspuns pentru intrebarea mea, te rog sa ti vezi de treaba!

| BuBBlesykeSs a răspuns (pentru acsva):

Care intrebare? Daca nu ti a baagat penisul in vagin si nu si a dat drumul in tine cum **** sa ramai gravida? Ce contact sexual fara penetrare rolling on the floor) cred ca asa ai aparut tu pe lume thinking

| Violleta2022 a răspuns:

Fetita, poate ar trebui sa citesti cum se fac copii, ca introducerea degetelor in vagin nu inseamna "contact sexual", iar sarcina se poate produce NUMAI daca ai sex cu penetrare, in perioada ta fertila.

| BlackLight1987 a răspuns:

Nu. Cel mai probabil e vorba despre dereglare hormonala!