| pastilutecolorate a întrebat:

Hei`TPUhappy. Am facut ceea mai mare prostie din viata meastraight face. Aseara m`am culcat cu iubitu`unei prietene foarte bunecrying. regret enorm de multstraight face. Cum sa fac sa`nu se afle asta si sa`mi cer scuze si fata de ea?sad

Răspuns Câştigător
| ralu_1668 a răspuns:

Mai devreme sau mai tarziu tot o sa se afle si o sa fie mai urat, eu zic sa vorbesti cu ea cum ai ocazaia sigur o sa se supere pe tine dar macar ai avut curajul sa ii spui si iti iei o piatra de pe inima

13 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Înseamnă cu nu ai sentimente solide față de prietenul tău cu care erai săptămâna trecută!
Pa, pa.

| CoquineNoire a răspuns:

O lasi si pe ea sa se culce cu iubitul tau, sa fiti chit.

| Aylee a răspuns:

Vorbeste mai bine cu ea cat mai repede, ca daca afla inainte sa ii spui tu... sigur o sa fie mai rau, toata cele bune.

| NuAmGăsitNume a răspuns:

Sa ii spui sincer ce s-a intamplat.Mai bine sa afle de la tine decat de la altii. Roago sa te ierte si depinde de ea mai departe.

| TheSpecialOne a răspuns:

Daca nu se afla, tu doar taci ca vei trezi suspiciuni

| Georgy_7404 a răspuns:

Si eu am avut okazia sa fac asta dar l-am respins si pe el cu grew l-a iertat si il iubeste enorm mai bine taci malc ca te iertat nu prea cred ca te va ierta cel putin nu asa usor daca ii erai prietena cu adevarat nu te culkai cu el asta inseamna prietenie la bine si la grew ca daca tu te culci asa cu gagiksu km sa mai aiba ea incredere in tine poate ii furi si barbatu cand se va marita pe motiv ca tu il iubesti nu-i frumos ce ai facut o prietenie adevarata inseamna sa renutzi la ceva pentru prietena ta mai ales ca era deja iubitul ei daca ai iubii un baiat si prietena ta l-ar iubii ce ai face? eu sa fii fost in aceasta situatie as renuntza la el si daca si ea mi-ar fi prietena si ea ar renuntza la el si asa este impakta si capra si varza km asta inseamna prietenie adevarata sa fii capabila sa renunti la binele tau pentru a ii fii ei bine doar asa vei gasiii pe cineva care iti va fi prietenena la bine si la greu stiu ca aasa ceva este o raritate si unii crd ca sunt nebuna dar eu sunt asa si crd ca si prietena mea la fel ar proceda

| johnyboy a răspuns:

Cred ca mai bine taci, ca oricum daca te duci si-i spui se va supara groaznic pe tine.
asa ca mai bine astepti sa vezi daca se va afla, ca tot la gara aia cobori. poate totusi nu se va afla.
si nu mai fi asa usuratica altadata

| emima a răspuns:

Si ce fel de prietena esti tu daca o tradezi? eu mai bine zic sa taci pe moment si cand se va afla ai ceri iertare

| Roxyuy a răspuns:

Nu recunoaste nimic.

| Atechan a răspuns:

Trebuia sa te gandesti din inainte la asta. acum e prea tarziu! nu inteleg oamenii astia! ohhhh

Răspuns utilizator avertizat
| lAur_1027 a răspuns:

Te duci la ea cu talent si ii spui ca erai beat si te-ai culcat cu ea si nu stiai ce faciwinkingfunctioneaza am facut si eu

| GABRIELA6866 a răspuns:

Mi fata draga nu ratezi nimic a? mi sa ca esti una dintre acele fete care nu gindesc prima.nu exista scuze pentru ce ai facut ai face bine sa dispari