| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de niste idei originale si inteligente de razbunare pe fostul care ma vorbeste intruna de rau. Sau ceva care sa il faca sa regrete ce a facut. Cum ii fac in ciuda si cum il fac sa se simta prost ca m-a lasat? Va rog am nevoie URGENT!

Răspuns Câştigător
| BeatrizBetty a răspuns:

Buna! Daca te vorbeste de rau este problema lui. Nu ar trebui sa te razbuni pe un asemenea om. De obicei la mintea acestora nu trebuie sa te pui niciodata. Daca a fost cu tine, s-a simtit bine iar acum te vorbeste de rau este un om prapadit din start! Nu te coborî la nivelul lui. Pastreaza-ti standardele si fa-te ca nu-ti pasa...incearca sa ii arati ca poti fi fericita si fara el.

3 răspunsuri:
| Alexandru0007 a răspuns:

Doamne fereste happy de ce sa faci asa ceva? mai devreme sau mai tarziu se va intoarce roata. foloseste-ti energia pentru lucruri pozitive nu pentru razbunari.

| Emilian65 a răspuns:

Sa-ti gasesti un alt iubit.

| SweetChoco a răspuns:

Cea mai buna lovitura ramane eschiva.