| DariaAlexandraGrigore a întrebat:

Hei TPU. Am nevoie de parerile voastre. Sunt cu un baiat de o săptămână, timp in care ne am cam grabit. Imi cunoaște mama, imi cunoaste colegii de munca. Faza e ca el da semne ca ma iubeste, poți sa iubesti pe cineva intr-o săptămână? Am dormit la el intr o seara, au trecut vreo 5 ore ca sa se atinga de mine ( mai mult indrumat de mine, pentru ca eu imi doream) vine pe jos in fiecare seara sa ma ia de la munca si asteapta in frig 30 de minute, ma conduce acasa si abia apoi merge el. Imi ia orice din ultimii lui banuti, cafea, tigari etc. Faza e ca zice ca ma iubește. Oare asa e?

11 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Adică tu iți doreai iar el nu prea, asta după 5 ore în care tu l-ai îndrumat, întrebi dacă te iubește? E clar ca nu te vrea doar pe sex, te și place, daca e matur nu vad de ce sa te părăsească apoi

| Violleta2022 a răspuns:

Dupa 1 saptamana este greu de spus acest lucru, mai ales cand ai avut sex cu el, iar dragostea lui trece acum prin organ, nu prin inima.
Mai da-i vreo 5 luni si mai intreaba-l atunci, sa vedem daca mai simte ceva.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Probabil ca da... insa a ce raspuns te astepti de la noi? Un da sau un nu? O sa schimbe ceva acest raspuns?

Daca si tu simti ceva pentru el (si ma gandesc ca da), stai impreuna cu el si vedeti cum decurge totul in timp.

Bafta si intelegere va doresc!

| SilentRain a răspuns:

Nimeni nu te iubește într-o săptămânălaughing)) ce tâmpenie
Așa sunt toate relațiile la început, pe urmă se va schimba

| Lukasssz a răspuns:

Posibil sa te placa.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unde l-ai găsit?
Se pare că e ediție limitată.

Hmm, vezi să nu aibă vreun interes ascuns de e așa gentleman într-un timp așa scurt. Interes sexual sau de altă natură.

| YorickRosto a răspuns:

Buna.
Eu nu cred ca poti sa iubesti o persoana intr-o saptamana. Omul pare sa fie foarte afectos cu tine, merita sa incercati o relatie ca sa vezi cum continua.
Succes si la cat mai multe iubiri dupa o saptamana.

| ZianRaisa a răspuns:

Nu ar fi trebuit să te culci cu el în prima seară, te-ar fi iubit mai mult dacă îl făceai să te dorească din ce în ce mai tare, să îl îmbeți cu mister etc ....probabil acum stă cu tine pentru sex nu dragoste... păcat

| plutele a răspuns:

Nu te bagi cu cineva in relatie pentru ca va iubiti? esti ciudata smr

| alinacq a răspuns:

Felicitari, ti-ai găsit băiatul la care toate visam happy Nu doar ca este îndrăgostit pana peste cap de tine și încearcă sa te convingă de asta prin gesturile sale, ci te și iubește la modul sincer (de ce? deoarece nu a asteptat luni întregi pentru a incepe sa te stea în frig șamd, ci doar o săptămână). Dacă și tu ești îndrăgostită de el, ai grija de relația voastră, se poate lasa cu clopotei în bisericawinking