| pentagon99 a întrebat:

am niste prieteni care isi doresc o vacanta pe litoralul romanesc, daca mi-ati putea povesti o vacanta la mare, cum a fost plaja, hotelul, statiunea, mancarea? multumesc anticipat. scuze de categorie dar am nevoie urgent.

1 răspuns:
| KinderBeeeib a răspuns:

Eu locuiesc aici, in Constanta si pot spune ca preturile sunt bune, plaja e curata si ingrijita, hotelurile sunt si ele cu preturi bune si cu vederi frumoase si statiunile de nota 10 ++ le-as recomanda prietenilor tai sa vina in mamaia aici ai ce vizita, plaja este aproape de hoteluri, sunt multe terase si preturi negociabile la terase mereu mancarea e proaspata si apa numai buna de balaceala.