| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare in special pentru fete. happy

Ati avea o relatie cu un baiat mai inalt decat voi doar cu 5 cm?
Eu am 165 cm inaltime si am impresia ca anumite persoane ma ocolesc datorita inaltimii crying. Fata pe care o plac e cu 5 cm mai scunda decat mine. Noi petrecem destul de mult timp impreuna si eu stiu ca ei ii cam plac baietii inalti... Dar ea tot cu mine vorbeste dar nici nu avanseaza (sunt in friendzone big grin ). Oare nu vrea sa aiba o relatie cu mine datorita inaltimii? A mai placut-o un baiat inalt (cam 180cm+) dar ea imediat l-a respins si tot cu mine ramane si eu sunt confuz! Fetelor voi ati respinge un baiat pentru inaltimea sa? Chiar daca e mai inalt decat voi?

Va rog sa ma ajutati cu o parere/sfat! happy

14 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Conteaza sufletul mann sti? problema e ca in realitate asta e o vrajeala, ce vreau sa spun e ca da inaltimea conteaza extrem de mult, fetele aleg un barbat inalt asta e adevarul, si eu am o inaltime mia si am fost mintit de multa lume ca nu conteaza inaltimea vrajeli, ipocrizie si atat, ce sfat sasi dau gaseste o pitica si tu problema e ca alea mici cauta tipi inalti

| Oana92 a răspuns:

Bai cand va aud! De parca iti poti opri sentimentele pentru ca respectivul/respectiva are o anumita inaltime/greutate/culoarea de ochi sau mai stiu eu ce...

| PsihoSex a răspuns (pentru Oana92):

Oana, Oana, daca ar fi atat de usor cu gura lumii si restul... Totul influenteaza totul.

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Am avut cand eram tanar vreo 2 cu peste 10-15 cm mai inalte. Daca te plac si le dai ce le trebuie esti valoros fara sa fii inalt, nu toate gandesc la fel, de multe ori isi schimba standardul pe masura ce cunosc si ele lumea.

| WaterDrop a răspuns:

Vrea sa aiba o relatie cu tine, insa asteapta si ea saraca sa faci un pas in directia asta.Ea nu stie ca tu plangi noaptea in baie din cauza inaltimii. Daca mai astepti mult va pleca cu unul mai inalt.

| UnBroken2016 a răspuns:

La cat de mult rahat mananca fetele din ziua de azi cu " sufletul conteaza, nu cum arata pe dinafara " nu ar trebui sa iti faci probleme. Cica!

| anonim_4396 explică (pentru UnBroken2016):

Hei,mai usor cu tarabana! Ce rahat, cat si cine il consuma?

| UnBroken2016 a răspuns (pentru anonim_4396):

Am zis fetele nu femeile. Tu nu ai treaba laughing

| anonim_4396 explică (pentru UnBroken2016):

Asta ziceam! Unora ne plac dudele.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te ocolesc? Poate ai vrut sa spui ca te sar!

| annonim677 a răspuns:

Da tu umbli cu ruleta dupa tine boss? le masori pe toate sa vezi care au pana in 160?

| Kirschen a răspuns:

Dacă ești inteligent, drăguț, de treaba, înțelegător și interesant...nu ai de ce sa iți faci griji de înălțime.
Nu te stresa, dacă cineva te place cu adevărat, te place necondiționat.

| ionelaalina a răspuns:

Pentru mine nu conteaza inaltimea(bine, in niciun caz nu vreau un baiat mai mic ca mine, am arata urat). Iar in cazul tau eu cred ca nu ai de ce sa-ti faci griji. Atat timp cat nu esti cat ea de înaltime si exista o oarecare diferenta intre voi e perfect. Poate ca ii plac baietii inalti, dar odata ce te place e clar ca nu mai pune accent pe acest lucru marunt. Deci puteti fii fara nicio problema impreuna.

| UnBroken2016 a răspuns (pentru ionelaalina):

Care din 2 pana la urma ca vad ca te contrazici singura. Ori nu conteaza ori nu vrei unul mai mic ca tine? laughing