| Facebook14 a întrebat:

Am o mare problema dupa ce am facut sex prima data cu iubitul meu el nu prea mai vrea sa vorbeasca cu mine si ma cam evita chiar nu stiu ce sa fac.El spune mereu ca are treaba si nu poate vorbi acum sau trebuie sa se duca la un prieten etc. Ma puteti ajuta va rog frumos.

8 răspunsuri:
| shtephie a răspuns:

Si-a atins scopul, a dorit doar sex.

| whoocares a răspuns:

Ai auzit expresia " te.a *** si te.a lasat"? gandeste-te la asta.

| Sexygirl2000LOVE a răspuns:

Pai din experienta mea, ti-as putea zice ca el a vrut doar o partida de sex si acum nu mai are nevoie de tine. eu nu stiu cum se comporta inainte, trebuie tu sa fi atenta la detaliile astea. Alta explicatie nu am pentru ca asta vor baietii de obicei ( aici depinde si de el, tu ii cunosti caracterul). Eu cred ca ai facut o greseala facand sex cu el, nu trebuie sa te daruiesti oricui, daca relatie e de mult mai inteleg, dar daca e nou...ihh stiu din propria experienta ca daca o faci la inceput se plictiseste de tine. Ai grija, cauta-l si incearca sa vorbesti cu el. Bafta! happy

| Tmcn a răspuns:

Mare prostie ai făcut, a obţinut ce a vrut şi a plecat, e foarte evident din gesturi. mm, cam penibilă situaţia ta.

| RetardedRacoons a răspuns:

Poate ca stai prost la capitolul igiena...

| roxyflory a răspuns:

Pai probabil sia atins scopul dc ar mai vb cu tine asa sunt baieti greu de inteles, alearga dupa fete ca dupa trofee.incearca sa nu il mai stresezi in perioada asta arata-i indiferenta fata de el si lasa timpul sa decidahappysucces

Răspuns utilizator avertizat