| Mirela123yz a întrebat:

Am o nelamurire, am incercat sa o fac cu iubitul meu (pentru prima data) am simtit cum a intrat capul si am simtit ca ma doare, apoi n-am mai continuat. M-a dezvirginat sau nu? laughing funda multumesc

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Fiindca conform situatiei descrise, a existat un contact mai mult decat direct al celor doua organe genitale : '' am simtit cum a intrat capul si am simtit ca ma doare,'' reiese ca actul sexual chiar si asa incomplet cum a fost de fapt, s-a produs/avut loc si in mod cert virginitatea ta a disparut in acel moment. Multa sanatate!

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, dezvirginarae s-a produs, pentru ca a existat penetrare vaginala, chiar daca a intrat 2 cm din capul penisului.
Asadar, nu mai esti virgina!

| Emilian65 a răspuns:

Din moment ce te-a penetrat un penis natural, nu mai esti virgina.

| Wr3nch a răspuns:

Daca nu a curs sange ai ramas virgina.

| Sofer a răspuns:

Nu. Baga degetul sa te dezvirginezi încet și sa între ușor penisul după.

| Lavvvviniiiaaa55 a răspuns:

Buna.Daca nu a curs sange, ești inca virgina.Trebuie să ajungă undeva mai adânc ca sa te dezvirgineze. Sper că te am ajutat