| Vlad1928 a întrebat:

Am o prietenă foarte buna pe care o consider ca sora mea. Ideea este că am inceput sa o mângâi între coapse, și ea a început să mă maseze pe mine. Precizez că asta doar după ore, în parc. Ieri am inceput sa o ating între picioare, și ea nu m-a oprit.
Sunt sigur că nu vrea o relație, și suntem prea mici pentru o aventura. E normal comportamentul ei?

7 răspunsuri:
| ruxandraaaaioanaaaa24 a răspuns:

Dar comportamentul tau cum e?

| Violleta2022 a răspuns:

Dar comportamentul tau este normal?
De aici ar trebui sa incepi, ca odata ce tu ai inceput, nu-i decat o provocare pe care ea a luat-o ca atare si a continuat-o.
Depinde ce aveti in cap, pana una alta, va autostimulati organele sexuale si va masturbati, iar daca o afceti in public, riscati sa fiti vazuti si sa ajungeti pe la politie.

| Vlad1928 explică (pentru Violleta2022):

Eu am fost provocat cu o zi înainte de faza asta. Se uita la mine perv laughing nu avea cum să ne vadă cineva. E un loc restrâns, cu aproape niciun om pe acolo.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Vlad1928):

Tu uiti de la mana pana la gura, asa-i? Nu tu singur ai declarat ca i-ai pus mana intre picioare primul? Deci, pervertul esti tu, nu ea. Ea doar a acceptat si probabil de curiozitate a facut acelasi gest, culmea este ca tu-l consideri perversitate daca-l face ea, dar ca tu l-ai initiat nu vrei sa accepti si nici sa te consideri pervert. In cazul asta, esti cam magarus!

| mihai69 a răspuns:

Da și nu.
E mai ales curiozitate și puțină dorință de aventură.

| SG1995 a răspuns:

La fel de normal ca al tău, e vorba de hormoni bro.

| georgealin2016 a răspuns:

Treaba e ca ei ii face placere si tie la fel.
Incearca sa o saruti, daca accepta fa-o de mai multe ori, senzual, ...mergi pe mina emotiilor dar nu te grabi.
Prieteniile astea nu tin mult in liceu. Daca va excitati si va simtiti bine impreuna mergeti undeva si faceti-o.
Apoi daca mai merge relatia bine, daca nu, alta.