| anonim_4396 a întrebat:

Hei, TPU! Am o problema.
De curand sunt cu un tip, insa astazi m-am jucat adv si prov cu niste amici și a fost o prov ca un amic sa ma pupe pe gat. A fost doar un pupic mic...insa nu stiu ce sa fac. Sa ii spun prietenului meu ce s-a intamplat?

9 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

Ce nu stie, nu il poate rani.Nu`i spune nimic, desi si tie pare sa-ti fi placut din moment ce te simti vinovata.Mai bine pastreaza tacerea pentru moment.

| RoseBlack01 a răspuns (pentru WaterDrop):

Nu mi-a placut, insa ma simt vinovata ca s-a intamplat acest lucru. sad

| WaterDrop a răspuns (pentru RoseBlack01):

Daca nu ti-a placut, atunci nu ai nici un motiv sa te simti vinovata.A fost doar un joc la urma urmei si provocarile trebuiesc respectate, pentru ca ne intaresc caracterul.

| RoseBlack01 a răspuns (pentru WaterDrop):

In regula. Mersi pentru sfat. happy

| Savantul2017 a răspuns:

Nu ii spune, il vei ranii si chiar daca nu iti va arata pe moment isi va pierde increderea in tine. Daca afla intamplator si te trage la raspundere, ii spui ca a fost ceva atat de neinsemnat incat ai uitat si nu te-ai gandit ca este ceva important care sa merite atentie.

| marmaraqwer1997 a răspuns:

Eu spun sa ii zici, fi sincera cu el. Pana la urma se va afla. mereu e asa.

| RoseBlack01 a răspuns (pentru marmaraqwer1997):

Da. La asta ma si gandesc. Insa. sper sa nu se supere. Pana la urma a fost doar un joc copilaresc.

| floriana132000 a răspuns:

Nu ii spune. Si el face de astea pe alta parte. Garantez. Asa cam e la inceput de relatie. Iti zic din propria experienta. Iubitul meu a carat-o pe una in spate si ii tinea mana pe bulane. Iar noi aveam 2 luni. nu-ti bate capul.