| Mills a întrebat:

Am o problema. Saptamana viitoare incep lectile de inot dar voi fi pe stop. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Ai putea sa folosesti OB-uri (chiar si in cazul in care esti vigina), fiindca din momentul introducerii lor in vagin iti vor asigura o perioada de minim 3-4 ore de siguranta deplina privind imposibilitatea scurgerii de sange menstrual. Multa sanatate!

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sa anunti instructorul si sa incepi duap terminarea ciclului menstrual!
Pentru ca nu-i normal sa te duci aoclo pe stop, mai ales ca se pot intampla accidente in piscina si te pot da afara sau te faci de rusine fata de toti care sunt acolo.

| Eduard196 a răspuns:

Simplu! Le amani

| BlyeeetAK47 a răspuns:

Sa ai grija sa nu transformi piscina in Marea Rosie.