| Dhdhbfbc a întrebat:

Am o problema. Sunt îndrăgostit de o fata. Este cea mai frumoasă de pe zonă, toti băieții se uita la ea... ce as putea face sa se îndrăgostească de mine? Gen i-am facut cinste de mai multe ori si așa dar totusi cu alți băieți se comporta altfel.

7 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Sentimentele de atractie sentimentala in mod obligatoriu trebuie sa existe si in plus cel mai important, trebuie sa fie RECIPROCE. Daca ea NU simte atractie sentimentala fata de tine orice ai face NU o vei putea... cuceri. Probabil ca frumusetea ei este ghinionul tau, si nu doar atat. Sanatate!

| Andreeush a răspuns:

Ai încercat să îi spui că îți place de ea?

| alina2k18 a răspuns:

Probabil te place ca pe un prietenwinking

| 1q0p2w9o a răspuns:

Te opresti cu genu'.

| BravoJohn69 a răspuns:

Deci dacă ii faci cinste des o sa para ca ești disperat și având in vedere ca ai pus o întrebare de genul pe acest site masculinitatea ta da pe minus și ar trebui sa ii spui direct pentru ca alta sansa nu ai

| Dhdhbfbc explică:

Cum as putea sa o fac sa ma placă?

| Babajager a răspuns:

Ai BMW? Nu se îndrăgostește, dar măcar îi furi interesul pentru o scurtă perioadă de timp cât să-ți împaci și tu nevoile. Lasă dragostea, că nu ține de foame.