| anonim_4396 a întrebat:

Am o relatie de cateva luni si ma vad cu el odata la 2-3 saptamani. Faza e ca mi se pare foarte pervers si eu as vrea sa fie mai dragut sa se comporte altfel! Nu stiu cum sa-i zic sa fie altfel pentru ca imi da impresia ca ma vrea doar in sensul acela! Tin foarte mult la el, dar mi-e frica sa ii zic sa nu-mi spun ca sunt speriata sau ceva de genul tinand cont ca sunt virgina! Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Mihaela1964 a răspuns:

Urmeaza-ti feeling-ul...da-i valea.Mai sunt baieti draguti, amabili si sufletisti care nu-s neaparat in calduri, care apreciaza o fata cuminte, fina, delicata.

3 răspunsuri:
| Foxyyyy a răspuns:

De ce spui ca ti se pare foarte pervers?

| Florinapopica a răspuns (pentru Foxyyyy):

Pentru ca e! Cand ne vedem ma prinde constant de fund si alte gesturi care ma fac sa cred ca vrea altceva...Mie nu-mi place asa!

| Foxyyyy a răspuns (pentru Florinapopica):

Pai draga, tu crezi ca intr-o relatie doar va pupati pe obraz si va tineti de manuta? laughing Acum nu stiu cati ani ai tu, dar e ceva normal sa-ti puna mana pe fund, e baiat totusi. Daca nu esti pregatita pentru o relatie mai bine ai mai astepta.