| Ghost_2224 a întrebat:

Hei TPU.Am si eu nevoie de niste sfaturi, de niste pareri.
Plac un baiat de vreo 3 luni. El e genul ala mai "bad boy". El inainte mereu vorbea cu mine, chiuleam amandoi de la ore doar ca stam impreuna chiar daca nu prea vorbeam, cand aveam eu sport stateam in clasa cu el [ si altiibatting eyelashes] dar eu niciodata nu i-am dat prea multa atentie, chiar daca sunt indragostita de el, de frica sa nu-si dea seama ca il plac si sa-si bata joc de mine.Mereu imi zambeste, cand vine in clasa se uita la mine, dar de cateva zile nu mai e asa.Ma gandesc ca poate s-a saturat de timiditatea mea sad multe prietene au spus ca ma place si el, altii care nu ma cunosc spuneau ca deja suntem impreuna.
1.Credeti ca ma place si el?
2. Ce sa fac? Sa-i spun ca-l plac nu pot pentru ca sunt foarte timida >:"

3 răspunsuri:
| Alexakos a răspuns:

Ba carnat dar tu totusi esti tare "destept" du-te impuscate mai bine. aa si bafta...

| DorelSudoru a răspuns:

Ehh.si daca nu-i spui ce facilaughingtoate intrebarile de genu asta au un singur raspuns SPUNEI!

| carnat a răspuns:

Eu zic sa-i iei. i. in gura laughingrolling on the floor si atunci o sa isi dea seama ca il placiwinking