| Ada11 a întrebat:

Am si eu o intrebare:imi place de un baiat.
Acum,(pentru fete) : cum stiti cand un baiat te place?
Pt baieti : Ce faceti sa le aratati fetelor ca va place de ele fara sa se vada in public? Adica, cum va adresati, ce faceti cand sunteti in apropierea lor, etc.
Merci anticipat. Fundita maaare :*:*.
Ade

Răspuns Câştigător
| lightmyfire a răspuns:

Buna.Pai iti dai seama din gesturile lui insa de MULTE MULTE ori,baietii ca si fetele de altfel pot disimula ca te place/te iubeste etc,dar oricum la un moment dat asta nu mai tine si iti dai seama. Daca stie sa se comporte cu tine,vb clar si iti spune SINCER ce crede,nu se ascunde intr-un mod foarte evident si stie sa-ti vorbeasca cand ai nevoie de el ATUNCI TE PLACE! Tine de persoana chestia asta, alti baieti iubesc dar nu stiu sa-si exprime sentimentele ca si fetele, dar asta e.Trebuie depasita timiditatea pentru cei care o au.Succes.Sper ca ti-am fost de ajutor.O zi minunata

1 răspuns:
| effect a răspuns:

Pai se comporta mai diferit cu tine decat cu alte fete adica:
-se poarta frumos
-iti aduce flori de 8 martie
-glumeste cu tine
-sta mai mult pe langa tine
-incearca sa te atinga
-intra pe mess intruna pe tine
-te suna daca sunteti mai apropiati
-te ajuta cand ai nevoie de el