| CringeSenseii a întrebat:

Am si eu o intrebare.
In timp ce o facem, iubitul meu se poate termina de la o gluma?

Răspuns Câştigător
| DaDuSH a răspuns:

Depinde cat de buna e gluma.
Daca faci o gluma despre PSD, floricica dansatoare, proteste, porumbelu s-ar putea sa se termine pentru ca-s de sezon.
Daca te pui sa faci glume din 2016 ca un pleb sau chiar mai vechi, gen d-alea cu specii, vadim, harambe, etc. s-ar putea sa nu se termine.
Glumele cu unguri, negrii si copii morti si altele nu se incadreaza in nici unul din motivele de mai sus pentru ca la asemnea copiilor cu sida, nu imbatranesc niciodata

| CringeSenseii explică (pentru DaDuSH):

Iti multumesc foarte mult. Mi-ai salvat viata.

| CringeSenseii explică (pentru DaDuSH):

Thx m8

3 răspunsuri:
| Kira5854 a răspuns:

Uneori o gluma, sau vorbitul in timpul actului sexual poate intrerupe ejacularea sau orgasmul femeii, dar gemetele, pot ajuta ambii parteneri. E foarte excitant pentru un barbat sa isi vada partenera pe culmile placerii adusa chiar de el, iar pentru femeie, respiratia regulata pe care o au in timpul gemetelor, ajuta si ea.