| SwEeTgIrL_1752 a întrebat:

am si eu o problema, sunt cu un timp, pe care il iubesc mult, dar problema e ca este un tip care zice ca ma iubeste dar eu nu simt nimic pentru el si se tot baga in relatia noastra.de fiecare data cand stau cu prietenul meu apare si el.toata ziua se baga intre noi si baga strambe mereu.astazi s-a intamplat la fel nici nu stiu ma bagat in seama prietenul meu.si vazand asta prietena mea i-a zis tipului aluia sa plece sa ne lase saq nu se mai bage, el a plecat dar imediat prietenul meu a inceput sa planga si s-a dus dupa el fara sa-mi zica nimic.asta ce inseamna? mai sunt cu el? ce sa fac? va rog ajutati-ma

1 răspuns:
| Alice a răspuns:

Buna sunt 2 variante.
1) ai grija s anul fie gay. a plans si s-a dus dupa el
nu prea cred
2) heii. stai calma ala poate a bagat vreo stramba.
gandeste pozitiv o sa fii cu el inca 1 an pe putin.
dar incearca sa-l ai cu ceva la mana pe tipul ala si dpa nu o sa se mai bage intre voiwinking