| Hdyxfwfb a întrebat:

Hei TPU, as vrea sa fac sex cu prietena mea, dar nu stiu cum sa o abordez. Îmi puteți spune câteva metode? DAU FUNDA.

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Baitel, lasa sexul la 12 ani, ca nici de vrei sa-l faci, nu ai cu ce!
Abia ai terminat clasa a VI-a, deci, nu ai mai mult de 12 ani si un cuc, cat un degetel, in chiloti.
Foloseste-l cu spor la facut pipi si lasa fetele si sexul, pentru cand vei creste mare.

| corbulalbrosu a răspuns:

Esti sigur sau macar chiar si doar partial convins ca si fata este la fel de dornica sa se ''f#f#'' cu tine neconditionat, din pura placere? laughing Sugerarea posibilelor metode sexuale care ar putea fi folosite depind in principal... de acest aspect. big grin Sanatate!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să îi spui că vrei să o faci fericită.

| Andreeush a răspuns:

Adică tu nu ești în stare să vorbești cu prietena ta?
Ce vârstă aveți?

| Plato a răspuns:

Daca vointa era din ambele parti, probabil s-ar fi intamplat.

| Crackman a răspuns:

Discuti despre sex happy nimic mai simplu

| AjutatiCopii a răspuns:

Vorbeste cu ea despre desenele my little pony, asa se abordeaza o fata