| Euuuuucaaaaaaammmiiii182 a întrebat:

As vrea sa gasesc raspunsul,zi si noapte ma gandesc sa gasesc o concluzie,sa stiu ce vrea de la mine cu adevarat. M-am despartit de iubitul meu in urma cu cateva zile,inca tinem legatura,intr-o zi imi spune ca ma iubeste si ca vrea sa o luam de la capat,iar in alta spune spune ca nici sa nu-l mai salut, si ca eu vorbesc si cu altii baieti, ca a aflat barfe..si nu mai are incredere in mine. Nici nu stiu ce sa mai fac,sufar mult,iar eu am impresia ca ma intoarce cum vrea el. Am fost multe luni impreuna,pline de amintiri, eu am fost prima din viata lui si el primul din viata mea, iar el imi spune "de asta te iubesc asa de mult"..ca eu am fost prima din viata lui. Eu am 18 ani, iar el e mai mic decat mine. dati-mi un sfat ce as putea face, simt ca innebunesc! sad Oare il doare si pe el sau doar isi bate joc de mine?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca ar trebui sa il lasi nu prea mi se pare ca e serios si daca v-ati impaca s-ar termina foarte repede. Cel mai probabil vrea sa te faca sa iti pierzi increderea de sine si de asta te ameteste. Ori ca te place ori ca nu. Pai ce e asta? O joaca pentru el sa iti suceasca mintile. Lasa-l ca nu e baiat serios. Inteleg ca il iubesti ca a fost primul din viata ta. Uite de exemplu eu am o situatie asemanatoare. Am fost cu un tip 3 ani si in ultimul an mai mult si-a batut joc de mine. Ori ma iubeste ori se da la alta ori ma ignora sau ma batjocoreste pana m-am saturat si i-am trantit usa in fata. S-a intors si a zis ca ma iubeste dar nu am mai avut incredere in el. A doua zi era sub fusta unei c..ve. O fosta prietena. Uita-l si gaseste-ti pe altcineva. Timpul te va vindeca incet dar sigur. Eu stiu deoarece dupa 4 luni am fost complet vindecata! Te pup dulce si iti urez mult succes! Fii puternica!

| Euuuuucaaaaaaammmiiii182 explică (pentru anonim_4396):

Heii! multumesc din suflet pentru sfaturi, ai vrea sa tinem legatura?happy