| opritarazvan a întrebat:

Hei TPU as vrea sa imi fac o iubita si nu prea stiu cum sa o abordez sunt putin rusinos, am emotii ati putea sa-mi dati niste sfaturi eu am mai avut iubite dar in prezenta niciuneia nu ma-am mai simtit la fel cum ma simt cu ea

2 răspunsuri:
| FABULOSUL6000 a răspuns:

Hai sa-ti demonstrez eu.
Elvira esti atat de frumoasa ca nu ma pot abtine sa nu mi se scoale. Sunt foarte sincer si as vrea sa ma ajuti cu problema asta. Uite asa se face!

| Elvira575 a răspuns:

Fii mai relaxat, marturiseste'i sentimentele si fii sincer cu ea.
Incearca sa vorbesti, sau sa socializezi daca la moment iti este rusine.
Adreseaza-i diverse intrebari,
lasa emotiile, ele trec cu timpul pina te obisnuiesti.Bafta