| Mirela123yz a întrebat:

Atunci cand stau deasupra iubitului meu (cand ne pupam), eu cum ar trebui sa stau cu picioarele? Peste ale lui ca si cum sa stau dreapta? Sau sa-mi pun picioarele pe langa el?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Bravo, de mult nu mai citisem intrebari asa stupide... M am mai amuzat putin.

| corbulalbrosu a răspuns:

Este indicat sa stai mereu in pozitia care iti ofera confortul maxim. big grin

| CodrutElian1990 a răspuns:

Cu picioarele in jurul gatului.

| Bozgi200 a răspuns:

Îl îmbrățișezi cu picioarele. Asa ar fi cel mai comod. Încearcă ambele variante si vedeți dacă stați confortabil.